logo YTD7.com

Türkçe

YTD7.com YouTube Kullanarak Android Mobilde YouTube Videoları Nasıl Kaydedilir? Ücretsiz İndirici Pro

YouTube videolarını ücretsiz olarak MP4, WEBP, WEBM, MP3, AAC, M4A formatına dönüştürün, mevcut en yüksek kalitede.

Şimdi dönüştürün

1. Adım: Android cihazınızda YTD7.com YouTube Downloader Pro'ya erişin favori web tarayıcınızı kullanarak.

Adım 2: İndirmek istediğiniz videoyu arayın veya sadece İndirmek istediğiniz videonun bağlantısı.

3. Adım: Videoyu hazırlamaya başlamak için "Dönüştür" düğmesine dokunun.

Adım 4: Dosyayı kaydetmek için çıktı biçimini ve hedef klasörü seçin. video.

5. Adım: Videoyu indirmeye başlamak için "İndir"e dokunun.

Şimdi dönüştürün

Favori YouTube videolarınızı bilgisayarınıza indirmenin bir yolunu mu arıyorsunuz? bilgisayar? Bunu sizin için yapacak birkaç program var. Kalite ve hız eksikliğinden şikayet eden birkaç kişi gördüm Mevcut seçeneklerden bazıları ile YouTube videoları indirirken.

YTD7.com YouTube Downloader Pro'nun tanıtımıyla artık şunları yapabilirsiniz: Herhangi bir videoyu HD kalitesinde kolayca indirin. Ayrıca arasında seçim yapabilirsiniz .mp3, .aac ve .m4a gibi farklı ses seçenekleri. Ek olarak, 8K HDR video indirme gibi en yeni YouTube özelliklerini de destekler, çok parçalı indirmeler ve çok daha fazlası.

Birkaç farklı YouTube indiricisine göz attık ve sonunda, YTD7.com YouTube Downloader Pro'nun en iyilerinden biri olduğu sonucuna vardık. seçenekler var. Bu kullanışlı uygulama ile indirebileceksiniz. YouTube'dan videolar ve bunları çeşitli formatlarda bilgisayarınıza kaydedin, MP4, 3GP, WEBM, MP3, AAC vb. dahil.

Hem Android hem de iPhone'daki YouTube Uygulaması oldukça kaynak yoğundur, ve uygulamanın kendisi bazen yanıt vermekte yavaştır. bir YouTube'u kullanmanın daha iyi bir yolu, ardından YTD7.com'u deneyin. Bu hafif kolay çevrimdışı görüntülemeye izin veren resmi YouTube uygulamalarına alternatif.

Şimdi dönüştürün